ClubOps
Home
About
Contact
Series: Junior Course Group: Junior 1
Pos
Class
Sail No
Skipper
Crew
Club
Cat
Race 1
Race 2
Race 3
Race 4
Race 5
Race 6
Race 7
Race 8
Total
Nett
1
Laser 4.7
193026
Morgan Stewart
ASC
1
2
1
(3)
1
1
1
1
11
8
2
Laser 4.7
00
Luke Telford
BYS
2
3
(4)
2
4
2
3
2
22
18
3
Laser 4.7
201500
Harrison Ede
SYC
(5)
1
2
5
2
4
2
3
24
19
4
Laser 4.7
103
Alex Bolton
BYS
4
4
3
1
3
3
(6 DNC)
6 DNC
30
24
5
Laser 4.7
141906
Meilin Kuan
APYC MSC
3
5
5
4
(6 DNC)
6 DNC
6 DNC
6 DNC
41
35
Series: Junior Course Group: Junior 2
Pos
Class
Sail No
Skipper
Crew
Club
Cat
Race 1
Race 2
Race 3
Race 4
Race 5
Race 6
Race 7
Race 8
Total
Nett
1
Minnow
1000
Corey Riley
McCYC
3
1
(4)
2
1
1
1
1
14
10
2
Minnow
1156
Liam O'Brien
McCYC
2
3
1
(6)
2
2
2
3
21
15
3
Minnow
149
Anna O'Brien
McCYC
9
4
2
1
3
4
(13)
4
40
27
4
Minnow
1106
Hamish Bolton
BYS
1
2
9
3
5
3
(22 DNC)
22 DNC
67
45
5
Minnow
1180
Matthew Hunter-Scott
BYS
6
8
7
5
6
6
7
(10)
55
45
6
Minnow
1134
Sofia Burns
BYS
10
(19)
8
13
4
5
5
2
66
47
7
Minnow
1183
Jade Telford
BYS
4
9
3
9
7
12
6
(15)
65
50
8
Minnow
465
Isabella Grimshaw
PYC
7
7
10
8
10
(15)
3
5
65
50
9
Minnow
194
Jaz Hackett
???
8
5
6
(22 OCS)
8
8
9
7
73
51
10
Minnow
1181
Kate Evans
BYS
5
14
5
(18)
11
13
4
13
83
65
11
Minnow
1127
Jarvis Harrop
SBSC
13
(20)
11
7
13
7
10
8
89
69
12
Minnow
1196
Lachlan Schey
SSC
12
11
(16)
11
12
11
14
6
93
77
13
Minnow
823
Jarrod Riley
McCYC
16
6
15
10
(17)
10
12
11
97
80
14
Minnow
1111
Tori Campbell
SBSC
14
17
(20)
12
9
9
8
12
101
81
15
Minnow
987
Lucas Schey
SSC
(20)
15
14
14
15
14
11
14
117
97
16
Minnow
1144
George Aulich
PYC
18
13
21
15
14
16
(22 DNC)
9
128
106
17
Minnow
1141
Joel Schey
SSC
11
(22 DNF)
19
4
22 DNF
17
22 DNC
16
133
111
18
Minnow
1149
Phillipa Danks
BYS
15
10
12
17
(22 DNC)
22 DNC
22 DNC
22 DNC
142
120
19
Minnow
862
William Grimshaw
PYC
(22 DNC)
12
13
16
22 DNC
22 DNC
22 DNC
22 DNC
151
129
20
Minnow
1021
Jude Smale
PYC
17
16
17
19
(22 DNC)
22 DNC
22 DNC
22 DNC
157
135
21
Minnow
453
Taj Duff
GLYC
19
18
18
20
16
(22 DNF)
22 DNS
22 DNC
157
135
Series: Junior Course Group: Junior 3
Pos
Class
Sail No
Skipper
Crew
Club
Cat
Race 1
Race 2
Race 3
Race 4
Race 5
Race 6
Race 7
Race 8
Total
Nett
1
Optimist
1234
Michael Parks
ASC
(1)
1
1
1
1
1
1
1
8
7
2
Optimist
614
John Falkner
MYC
2
(3)
2
2
2
2
2
2
17
14
3
Optimist
1387
William Pratt
BRYC FYC
3
4
4
3
3
4
(13 DNC)
3
37
24
4
Optimist
934
Spencer Ko
MYC
4
(13 DNF)
5
6
5
3
3
5
44
31
5
Optimist
1464
Jada Chung
?
6
7
(8)
5
4
5
4
4
43
35
6
Optimist
795
Anna Crispey
ASC
8
2
6
7
6
6
(13 DNF)
13 DNC
61
48
7
Optimist
3
Jairaj Bajaj
ASC
(13 DNF)
6
13 DNF
13 DNF
8
8
13 DNF
6
80
67
8
Optimist
000
Alexander Dowman
APYC
7
8
3
(13 DNF)
13 DNC
13 DNC
13 DNC
13 DNC
83
70
9
Optimist
939
Max Owen
McCYC
5
(13 DNF)
9
4
13 DNC
13 DNC
13 DNC
13 DNC
83
70
10
Optimist
1159
Julian Kuan
APYC MSC
(13 DNF)
5
7
8
13 DNC
13 DNC
13 DNC
13 DNC
85
72
11
Optimist
11
Philip Crispy
ASC
(13 DNF)
13 DNF
13 DNC
13 DNC
7
7
13 DNF
13 DNC
92
79
12
Optimist
844
Lena Kluth
ASC
(13 DNF)
13 DNF
13 DNF
13 DNF
13 DNC
13 DNC
13 DNC
13 DNC
104
91